Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluk

Moon

Musluk Bu musluğun organik görünümü ve kıvrımların devamlılığı, ayın hilal evresinden esinlenmiştir. Moon Banyo Bataryası hem gövdeyi hem de kulpu benzersiz bir şekilde bütünleştirir. Ay Musluğunun profilini oluşturan, musluğun altından çıkış musluğuna doğru dairesel bir enine kesit yükselir. Temiz bir kesim, hacmi kompakt tutarken gövdeyi koldan ayırır.

Proje Adı : Moon, Tasarımcıların adı : David Grifols, Müşterinin adı : MOS.

Moon Musluk

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.