Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Alanı Iç Tasarımı

Visa TLV

Ofis Alanı Iç Tasarımı Shirli Zamir Design Studio, Rotschild 22-Tel Aviv'de bulunan yeni VISA inovasyon merkezini ve ofislerini tasarladı. Ofis planı, geniş sessiz çalışma alanları, gayri resmi işbirliği alanları ve resmi konferans odaları sunar. Alan aynı zamanda yeni kurulan genç şirketler için sunulan kiralık masalardan oluşuyor. Proje planında, hareketli bir bölme ile insan sayısına göre tanımlanabilen bir yenilik merkezi olan bir alan da yer alıyordu. Tel Aviv'in kentsel görünümü ofise yansıtılıyor. Pencere dışındaki yapıların yarattığı ritim tasarıma içeriye getirildi.

Proje Adı : Visa TLV, Tasarımcıların adı : SHIRLI ZAMIR DESIGN STUDIO, Müşterinin adı : VISA.

Visa TLV Ofis Alanı Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.