Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Kıyafeti

Lacy magic

Kadın Kıyafeti Dantel her kadında farklı illüzyonlar yaratır. Dantel büyüsü, modern çağdaş kadınları antik çağlarla birleştirir. Dantel büyüsü, iki parça, bayan giyimi. El örgüsü. Tasarımcı dokuma ve birleştirme tekniklerini kullandı. Etek couture tekniği ile dikildi. Şifon, dantel, saten ve pamuklu malzemeler kullanılmıştır. Esneklik iki farklı boyut için uygundur. Etek, yeni bir tarz. Yaşlanma önleyici ve antioksidan, nanoteknoloji ile üretilen bir kumaştır. Randevular, davetiyeler için özel bir görünüm.

Proje Adı : Lacy magic, Tasarımcıların adı : Serap Safiye Yıldız, Müşterinin adı : Yildiz Design .

Lacy magic Kadın Kıyafeti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.