Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sarkıt Lamba

Diva

Sarkıt Lamba Bu kolyenin tasarımcısı modern heykel, doğa olayları ve çağdaş mimariden esinlenmiştir. Lambanın şekli, mükemmel bir denge oluşturan 3D baskılı bir halka içinde hassas bir şekilde düzenlenmiş anodize alüminyum direklerle tanımlanır. Ortadaki beyaz cam gölge, direklerle uyumludur ve sofistike görünümüne katkıda bulunur.

Proje Adı : Diva, Tasarımcıların adı : Daniel Mato, Müşterinin adı : Loomiosa Ltd..

Diva Sarkıt Lamba

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.