Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
El Ilanı

Angry Mailer

El Ilanı Bir ev listeleme broşüründen bir sonraki evinizde 360 derecelik bir tur atın. Artık Miemode'un Angry Mailer (TAM) Virtual Reality Viewer'ı ile yapabilirsiniz. Angry Mailer, türünün ilk örneği, ultra taşınabilir ve çevre dostu sanal gerçeklik (vr) görüntüleyicisidir ve bir postacı olarak gönderilir, pop-art bir kağıt bebeğe dönüşür ve bir vr görüntüleyiciye dönüşür. Bu 360 Open House Serisinde, potansiyel alıcılar, ev listeleme broşürünü vr görüntüleyiciye dönüştürerek akıllı telefonlarından 360 derece ev turları yapabilirler. TAM: 360 Open House ile 2D reklamınızı 3D gerçekliğe dönüştürün.

Proje Adı : Angry Mailer, Tasarımcıların adı : Ginger Kong, Müşterinin adı : Miemode, LLC.

Angry Mailer El Ilanı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.