Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mesaj Servisi

Moovin Card

Mesaj Servisi Moovin Card, tebrik kartı ve video mesajının birleşimi olan yenilikçi bir QR kodu tabanlı mesajlaşma aracıdır. Moovin, tüketicilerin Moovin Uygulaması ile oluşturulan kişiselleştirilmiş fotoğraf ve video mesajlarını oluşturup fiziksel tebrik kartlarına eklemelerine olanak tanır. Video mesajları, kartların içine zaten basılmış olan QR kodlarına bağlıdır. Alıcının videoyu izlemek için QR kodunu taraması yeterlidir. Moovin, yalnızca kelimelerle ifade edilmesi zor olan duygularınızı iletmenize yardımcı olan türünün tek örneği bir mesaj paketleme hizmetidir.

Proje Adı : Moovin Card, Tasarımcıların adı : Uxent Inc., Müşterinin adı : Moovin.

Moovin Card Mesaj Servisi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.