Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sanat

Gold and Spiderweb

Sanat Örümcek ağı ve doğal estetiği her zaman dikkatleri üzerine çekmiştir. Ne yazık ki güzelliği uzun sürmüyor. Amaç, bu ihtişamı sonsuza dek kurtarmak ve en alışılmadık şekilde göstermek, insanoğlunun daha önce yaptığı hiçbir şeyi kopyalamayan ve ona benzemeyen bir sanat nesnesi yaratmaktı. Bu hedefe ulaşmak için, Andrejs Nadezdinskis birçok zorlukla karşılaştı: nasıl taşınmalı, depolanmalı ve daha sonra 24k altınla kaplanmalı.

Proje Adı : Gold and Spiderweb, Tasarımcıların adı : Andrejs Nadezdinskis, Müşterinin adı : Andrejs Nadezdinskis.

Gold and Spiderweb Sanat

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.