Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran Ve Bar

WTC Effingut

Restoran Ve Bar Tasarımcıların, restoran tasarımlarında müşteri çekebilecek ve tasarımdaki gelecekteki trendlerle taze ve çekici kalabilecek farklı konseptler denemeleri gerekir. Malzemelerin alışılmadık kullanımı, müşterileri dekorla meşgul etmenin bir yoludur. Effingut, Brewery'de bu düşünceye inanan köklü bir markadır. Ambiyans için Motor parçalarının alışılmadık kullanımı bu restoranın konseptidir. Gençliğin tutkuları arasındaki ilişkiyi aktarır ve yerel Pune bağlamı ile Almanya'nın bira kültürünün bir karışımına sahiptir. Çubuğun geri dönüştürülmüş buji zemini, dekorun bir başka özelliğidir

Proje Adı : WTC Effingut, Tasarımcıların adı : Ketan Jawdekar, Müşterinin adı : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut Restoran Ve Bar

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.