Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran Ve Bar

Kopp

Restoran Ve Bar Restoranın tasarımının müşteriler için çekici olması gerekir. İç mekanlar, tasarımdaki gelecekteki trendlerle birlikte taze ve çekici kalmalıdır. Geleneksel olmayan malzeme kullanımı, müşterileri dekora dahil etmenin bir yoludur. Kopp, bu düşünce ile tasarlanmış bir restoran. Yerel Goan dilinde Kopp, bir bardak içki anlamına gelir. Bir bardakta içeceğin karıştırılmasıyla oluşan whirlpool, bu proje tasarlanırken konsept olarak görselleştirildi. Model üreten bir modülün tekrarının tasarım felsefesini tasvir eder.

Proje Adı : Kopp, Tasarımcıların adı : Ketan Jawdekar, Müşterinin adı : Kopp.

Kopp Restoran Ve Bar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.