Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mesaj Servisi

Moovin Board

Mesaj Servisi Moovin Board, fiziksel bir mesaj panosu ve bir video mesajının birleşimi olan yenilikçi bir QR kodu tabanlı çok kullanıcılı video mesajlaşma aracıdır. Moovin Uygulaması ile birden fazla kullanıcının birlikte ayrı karşılama video mesajları oluşturmasına ve bunları tüm iyi dilekleri birleştiren tek bir video olarak mesaj panosuna basılmış bir QR koduna bağlamasına olanak tanır. Alıcının mesajı izlemek için QR kodunu taraması yeterlidir. Moovin, tek başına kelimelerle ifade edilmesi zor olan duyguları ve duyguları iletmeye yardımcı olan yeni bir mesaj paketleme hizmetidir.

Proje Adı : Moovin Board, Tasarımcıların adı : Uxent Inc., Müşterinin adı : Moovin.

Moovin Board Mesaj Servisi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.