Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ince Mücevherli Yumurta

The Movie Theatre

Ince Mücevherli Yumurta Bu sanat eseri, zamansız Faberge mücevherleri ve Marilyn Monroe efsanesi için bir ilham kaynağıdır. The Movie Theatre Fine Jeweled Egg, bir sanat objesi ile bir heykeli birleştiren büyük ölçekli bir kinetik mücevherdir. Marilyn karakteri, devekuşu hayranlarıyla birlikte poz verdiği Richard Avedon tarafından 1957 yılında çekilen fotoğraftan yansıtıldı. Sinema Salonu, gümüşten yapılmış ve 193 kübik zirkon taşla ayarlanmış el yapımı ve dijital üretim teknolojilerinin bir ürünüdür. Obje 3 bölümden oluşuyor: Tiyatro, dönen iç kısım ve Marilyn heykeli.

Proje Adı : The Movie Theatre, Tasarımcıların adı : Larisa Zolotova, Müşterinin adı : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Ince Mücevherli Yumurta

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.