Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Watch Uygulaması

TTMM for Fitbit

Watch Uygulaması TTMM, Fitbit Versa ve Fitbit Ionic akıllı saatlere adanmış 21 saat kadranından oluşan koleksiyondur. Saat yüzleri, ekrana basit bir dokunuşla karmaşıklık ayarlarına sahiptir. Bu, renkleri, tasarım ön ayarlarını ve kullanıcı tercihlerine göre karmaşıklıkları özelleştirmeyi çok hızlı ve kolay hale getirir. Blade Runner ve Twin Peaks serisi gibi filmlerden esinlenmiştir.

Proje Adı : TTMM for Fitbit, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM.

TTMM for Fitbit Watch Uygulaması

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.