Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Pişirme Spreyi

Urban Cuisine

Pişirme Spreyi Sokak mutfağı lezzetlerin, maddelerin, iç çekmelerin ve sırların yeridir. Ama aynı zamanda sürprizler, konseptler, renkler ve anılar. Bu bir yaratma sitesi. Kaliteli içerik artık çekicilik yaratmanın temel dayanağı değil, şimdi anahtar duygusal deneyim eklemektir. Bu ambalajla şef bir "grafiti sanatçısı" olur ve müşteri bir sanat izleyicisi olur. Yeni, özgün ve yaratıcı bir duygusal deneyim: Kent Mutfağı. Tarifin ruhu yoktur, tarife ruh vermesi gereken aşçıdır.

Proje Adı : Urban Cuisine, Tasarımcıların adı : Ian Wallace, Müşterinin adı : Urban Cuisine.

Urban Cuisine Pişirme Spreyi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.