Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Vinil Plak

Tropical Lighthouse

Vinil Plak Last 9, tür sınırlaması olmayan bir müzik blogu; özelliği damla şekli kapağı ve görsel bileşen ile müzik arasındaki bağlantıdır. Son 9, her biri görsel konsepte yansıtılan ana müzik temasını içeren müzik derlemeleri üretir. Tropical Lighthouse, bir serinin 15. derlemesidir. Proje, tropikal orman seslerinden esinlenmiştir ve ana ilham, sanatçı ve müzisyen Mtendere Mandowa'nın müziğidir. Kapak, tanıtım videosu ve vinil disk ambalajı bu proje kapsamında tasarlanmıştır.

Proje Adı : Tropical Lighthouse, Tasarımcıların adı : Robert Bazaev, Müşterinin adı : LAST 9.

Tropical Lighthouse Vinil Plak

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.