Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çerçeve Kurulumu

Missing Julie

Çerçeve Kurulumu Bu tasarım, bir çerçeve kurulumu ve iç ve dış mekan veya ışıklar ve gölgeler arasında bir arayüz sunar. Bir çerçevenin dışına bakan insanlar birisinin geri dönmesini beklerken bir ifade sunar. İçeride gizlenen duyguyu ifade etmek için dileklerin ve gözyaşlarının sembolü olarak çeşitli tür ve boyutlarda cam küreler kullanılır. Çelik çerçeve ve kutular duygunun sınırını tanımlar. Bir kişinin verdiği duygu, tıpkı kürelerdeki imgelerin baş aşağı olması gibi algılanış biçiminden farklı olabilir.

Proje Adı : Missing Julie, Tasarımcıların adı : Naai-Jung Shih, Müşterinin adı : Naai-Jung Shih.

Missing Julie Çerçeve Kurulumu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.