Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etkileşimli Yerleştirmeler

Falling Water

Etkileşimli Yerleştirmeler Düşen Su, kullanıcıların bir küpün veya küplerin etrafındaki koşu yolunu değiştirmesine olanak tanıyan bir dizi etkileşimli kurulumdur. Küpler ve boncuklu akışın kombinasyonu, statik nesne ve dinamik su akışının bir kontrastını sunar. Akıntı, boncukların aktığını görmek için çekilebilir veya sadece donmuş su sahnesi olarak bir masaya konulabilir. Boncuklar ayrıca insanların her gün yaptığı dilek olarak kabul edilir. Dilekler zincirlenmeli ve sonsuza kadar bir şelale gibi akmalıdır.

Proje Adı : Falling Water, Tasarımcıların adı : Naai-Jung Shih, Müşterinin adı : Naai-Jung Shih.

Falling Water Etkileşimli Yerleştirmeler

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.