Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Içki Markalaması Ve Paketleme

Jus Cold Pressed Juicery

Içki Markalaması Ve Paketleme Logo ve ambalaj, yerel M - N Associates firması tarafından tasarlandı. Ambalaj, genç ve havalı ama aynı zamanda bir şekilde yakışıklı olmak arasında doğru bir denge kuruyor. Beyaz serigrafi logo, onu vurgulayan beyaz başlık ile renkli içeriğe zıt görünüyor. Şişenin üçgen yapısı, biri logo için, ikisi bilgi için, özellikle de yuvarlak köşeler hakkındaki ayrıntılı bilgiler için olmak üzere üç ayrı panel oluşturmak için çok güzel.

Proje Adı : Jus Cold Pressed Juicery, Tasarımcıların adı : M — N Associates, Müşterinin adı : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Içki Markalaması Ve Paketleme

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.