Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Iç Tasarımı

Inside Out

Konut Iç Tasarımı Mimari tasarımcı, rahat ve hoş bir atmosfer yaratmak için Japon ve İskandinav özellikli mobilyaların bir karışımını seçerek ilk bağımsız solo iç tasarım projesi. Ahşap ve kumaş, minimum ışık tertibatı ile dairenin tamamında ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. & Quot; Ters Yüz & quot; oturma odasına "İçeride" olarak açıkken, bağlantılı ahşap giriş ve koridor ile ortaya çıkan ahşap kutu; odaları & quot; Dışarıda & quot; yaşam işlevlerine hizmet eden boşluklar.

Proje Adı : Inside Out, Tasarımcıların adı : Tommy Hui, Müşterinin adı : T.B.C. Studio.

Inside Out Konut Iç Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.