Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kadın Giyim Koleksiyonu

Lotus on Water

Kadın Giyim Koleksiyonu Bu koleksiyon, tasarımcının Çince karakterlerle sudaki lotus çiçeği anlamına gelen Suyeon adından esinlenmiştir. Oryantal ruh hallerinin ve çağdaş modanın birleşimiyle, her görünüm lotus çiçeğini farklı şekillerde temsil ediyor. Tasarımcı, lotus çiçeğinin bir taç yaprağının güzelliğini göstermek için abartılı siluet ve yaratıcı örtülerle deneyler yaptı. Su üzerinde yüzen lotus çiçeğini ifade etmek için serigrafi ve el boncuk teknikleri kullanılır. Ayrıca bu koleksiyon, nilüfer çiçeğinin ve suyun sembolik anlamını, saflığını ifade etmek için sadece doğal ve şeffaf kumaşlardan yapılmıştır.

Proje Adı : Lotus on Water, Tasarımcıların adı : Suyeon Kim, Müşterinin adı : SU.YEON.

Lotus on Water Kadın Giyim Koleksiyonu

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.