Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şarap Etiketi

Guapos

Şarap Etiketi Tasarım, şarabın menşe ülkesini tasvir ederek, modern tasarım ile sanattaki İskandinav eğilimleri arasındaki füzyonu hedefliyor. Her kenar kesimi, her bir bağın büyüdüğü rakımı ve üzüm çeşidi için ilgili rengi temsil eder. Tüm şişeler aynı hizaya getirildiğinde, bu şarabı doğuran bölge olan Portekiz'in kuzeyindeki manzaraların şekillerini oluşturur.

Proje Adı : Guapos, Tasarımcıların adı : César Moura, Müşterinin adı : Guapos Wine Project.

Guapos Şarap Etiketi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.