Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo Lavabosu

Morph

Banyo Lavabosu Morph, banyo mobilyaları alanında benzersiz bir tasarımdır. Ana fikir, doğal formu günlük şehir yaşamına getirmekti. Lavabo, üzerine su damlası düştüğünde nilüfer şeklindedir. Lavabonun şekli her yönden asimetriktir. Oldukça modern olan bu lavabo, malzemenin belirli bir yapısını ve dokusunu elde etmek için polyester reçine ve bazı ek katkı maddelerinden yapılmıştır. Bu malzemenin zarar görmesi çok zordur ve kimyasallara ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Proje Adı : Morph, Tasarımcıların adı : Dimitrije Davidovic, Müşterinin adı : Dimitrije Davidovic.

Morph Banyo Lavabosu

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.