Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bira Ambalajı

Okhota Strong

Bira Ambalajı Bu yeniden tasarımın arkasındaki fikir, ürünün yüksek ABV'sini görsel olarak tanınabilir sağlam malzeme - oluklu metal aracılığıyla göstermektir. Oluklu metal kabartma, cam şişeyi dokunsal ve tutması kolay hale getirirken ana motif haline gelir. Oluklu metale benzeyen grafik desen, alüminyuma aktarılırken, büyütülmüş diyagonal marka logosu ve yeni tasarımı daha dinamik hale getiren bir avcının modernize edilmiş görüntüsü ile tamamlanabilir. Hem şişe hem de teneke kutu için grafik çözümü basit ve uygulaması kolaydır. Cesur renkler ve kalın tasarım öğeleri, hedef kitleye hitap eder ve raf görünürlüğünü artırır.

Proje Adı : Okhota Strong, Tasarımcıların adı : Uniqa Creative Engineering, Müşterinin adı : Uniqa Creative Engineering.

Okhota Strong Bira Ambalajı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.