Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halı

feltstone rug

Halı Keçe taş alan halısı, gerçek taşların optik yanılsamasını verir. Farklı türden yün kullanımı halının görünümünü ve verdiği hissi tamamlar. Taşlar boyut, renk ve yükseklikte birbirinden farklıdır - yüzey doğadaki gibi görünür. Bazılarının yosun etkisi var. Her bir çakıl taşı,% 100 yün ile çevrili bir köpük çekirdeğe sahiptir. Bu yumuşak çekirdek temelinde her kaya basınç altında sıkışır. Bir halının arkası şeffaf bir mattır. Taşlar mat ile birlikte dikilir.

Proje Adı : feltstone rug, Tasarımcıların adı : Martina Schuhmann, Müşterinin adı : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Halı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.