Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Trençkot

Renaissance

Trençkot Sevgi ve çok yönlülük. Koleksiyonun diğer tüm giysilerinin yanı sıra bu trençkotun kumaşında, terziliğinde ve konseptinde yer alan güzel bir hikaye. Bu parçanın benzersizliği kuşkusuz kentsel tasarım, minimalist dokunuş, ancak burada gerçekten şaşırtıcı olan şey, çok yönlülüğü olabilir. Sadece gözlerini kapat, lütfen. Öncelikle, ciddi ... mavi işine giden ciddi birini görmelisiniz. Şimdi, başınızı sallayın ve tam önünüzde üzerinde manyetik düşüncelerin olduğu yazılı bir mavi trençkot göreceksiniz. Bir elle yazılmış. Sevgilerle, Reprobable!

Proje Adı : Renaissance, Tasarımcıların adı : Adina Banea, Müşterinin adı : Reprobable.

Renaissance Trençkot

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.