Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Apartman Iç Tasarımı

The way we were

Apartman Iç Tasarımı "İyi bir taverna veya handa olduğu kadar çok mutluluğun üretildiği, insan tarafından henüz uydurulmuş hiçbir şey yoktur." Samuel Johnson Base tarafından İngiliz benzersiz pub kültürü üzerine. Müşteri ve tasarımcılar, mekânsal olarak eve ait olma ve rahatlama hissi sağlayabilecek bir ortam yaratmayı dört gözle beklerler. Evin hayal gücünden, en önemlisi, sakinler arasındaki duygusal bağları geliştirebilecek somut olmayan faaliyetleri etkilemek için somut alanları kullanmak.

Proje Adı : The way we were, Tasarımcıların adı : PEI CHIEH LU, Müşterinin adı : ISID Ltd..

The way we were Apartman Iç Tasarımı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.