Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Ptaha

Kurumsal Kimlik Tasarım, minimalizm ve sert metaller, bronz, masif ahşap, taş gibi doğal unsurların İskandinav estetiğine odaklandı ve bu marka - renkleri, formu ve diğer tasarım unsurları - birleştirildi. Ptaha için marka kimliği, logonun ana unsuru olan markanın adını simgeleyen ve fikirle birleştiren ve şirketin mobilyasıyla aynı tarzda görünen stilize kuş (Ptaha, Ukraynaca tercüme) dikkate alınarak oluşturuldu.

Proje Adı : Ptaha, Tasarımcıların adı : Roman Vynogradnyi, Müşterinin adı : Ptaha Furniture.

Ptaha Kurumsal Kimlik

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.