Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Konut Daire

Urban Oasis

Konut Daire Proje, sakinleri ile etkileşim kurmak için yaşam ortamını oluşturur ve yaşam biçimlerini yansıtır. Mekan dağılımını yeniden düzenleyerek, tarafsız alan ve aile üyesinin yaşamlarının ve farklı kişiliklerinin birleştiği kavşak olarak işlev görecek bir ara koridor oluşturulur. Bu projede, konut sakinlerinin kişisel karakterleri tasarımın anahtarıdır ve bu projenin ana tasarım felsefesiyle rezonansa giren mekana derinlemesine gömülüdür. Dolayısıyla bu rezidans, yaşam tarzını iç mekana katarak yaşam tarzını yansıtıyor.

Proje Adı : Urban Oasis, Tasarımcıların adı : Ya Chieh Lin and Shih Feng Chiu, Müşterinin adı : Urban Shelter Interiors Ltd..

Urban Oasis Konut Daire

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.