Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Restoran

George

Restoran George kavramı, "müşterinin anılarıyla birlikte tasarlanmış bir yemek yemeğidir". Müşteri New York'ta yaşarken Amerikan kültürünü ve modern mimari tarihini yücelten, yemek ve içki partileri gibi günlük olayların rasgele tadını çıkarabileceği bir yerdir. Bu nedenle, restoran, bir bütün olarak, New York'taki miras restoranı imajına inşa edilmiştir, ek binalar yavaş yavaş yapılmış ve tarihi bir geçmiş duygusu göstermektedir. Bu, yukarıda bahsedilen konsepti dahil etmek içindir ve bu binanın potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı başardık.

Proje Adı : George, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : Doyle Collection.

George Restoran

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.