Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Bilinci Oluşturma

Co-Creation! Camp

Marka Bilinci Oluşturma Bu, insanların gelecek için yerel canlandırma hakkında konuştukları "Birlikte Yaratma! Kampı" etkinliğinin logo tasarımı ve markasıdır. Japonya, düşük doğum oranı, nüfusun yaşlanması veya bölgenin nüfus azalması gibi benzeri görülmemiş sosyal sorunlarla karşı karşıya. Turizm sektöründeki insanlar için bilgi alışverişinde bulunmak ve çeşitli sorunların ötesinde birbirlerine yardımcı olmak için "Birlikte Yaratma! Kampı" oluşturuldu. Her insanın iradesini sembolize eden çeşitli renkler, birçok fikre yön vermiş ve 100'den fazla proje üretmiştir.

Proje Adı : Co-Creation! Camp, Tasarımcıların adı : Kei Sato, Müşterinin adı : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Marka Bilinci Oluşturma

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.