Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Watch Uygulaması

TTMM for Pebble

Watch Uygulaması TTMM, Pebble 2 akıllı saate adanmış 130 Saat Yüzü koleksiyonudur. Belirli modeller saati ve tarihi, haftanın gününü, adımları, aktivite süresini, mesafeyi, sıcaklığı ve pil veya Bluetooth durumunu gösterir. Kullanıcı bilgi türünü özelleştirebilir ve salladıktan sonra ekstra verileri görebilir. TTMM Saat Yüzleri, tasarım açısından basit, minimal ve estetiktir. Robotlar çağı için mükemmel bir rakam ve soyut bilgi-grafik kombinasyonudur.

Proje Adı : TTMM for Pebble, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM.

TTMM for Pebble Watch Uygulaması

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.