Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

N&E Audio

Logo N&E logosunun yeniden tasarlanması sürecinde N, E, kurucular Nelson ve Edison'un ismini temsil ediyor. Böylece, yeni bir logo oluşturmak için N & E karakterlerini ve ses dalga formunu entegre etti. El yapımı HiFi, Hong Kong'da benzersiz ve profesyonel bir hizmet sağlayıcısıdır. Üst düzey bir profesyonel marka sunmayı ve sektöre son derece uygun bir marka yaratmayı umuyordu. İnsanların logoya baktıklarında ne anlama geldiğini anlayabileceklerini umuyor. Cloris, logo oluşturmanın zorluğunun, çok karmaşık grafikler kullanmadan N ve E karakterlerini tanımayı nasıl kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Proje Adı : N&E Audio, Tasarımcıların adı : Wai Ching Chan, Müşterinin adı : N&E Audio.

N&E Audio Logo

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.