Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ödül Sunumu

Awards show

Ödül Sunumu Bu kutlama sahnesi benzersiz bir görünümle tasarlandı ve bir müzik şovu ve birkaç farklı ödül sunumu sunma esnekliğini gerektirdi. Set parçaları, bu esnekliğe katkıda bulunmak için dahili olarak aydınlatıldı ve gösteri sırasında uçan setin bir parçası olarak uçan unsurları içeriyordu. Bu, kar amacı gütmeyen bir kuruluş için bir sunum ve yıllık ödül töreniydi.

Proje Adı : Awards show, Tasarımcıların adı : Scientology Media Productions, Müşterinin adı : SMP Sets & Props.

Awards show Ödül Sunumu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.