Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bar Restaurant

IL MARE

Bar Restaurant Bu restoranda “kesilip yapıştırılabilir tasarım” konseptini benimsedik. Çoklu restoran işletmek için, ince parçalar halinde protean kombinasyon tasarımlarının kullanılması paha biçilmezdir. Örneğin, sütun ve tavanı birbirine bağlayan kemer şeklindeki şekil, tasarımın bir parçası olacak ve kesinlikle tezgahın veya bar tezgahının çok üstüne çıkacaktır. Doğal olarak, bu sadece atmosferi bölmek için de kullanılabilir. Nitekim, üç restoran daha tamamlandı ve bu “kesilip yapıştırılabilen tasarım” faydalı bir etki yarattı.

Proje Adı : IL MARE, Tasarımcıların adı : Aiji Inoue, Müşterinin adı : Doyle Collection.

IL MARE Bar Restaurant

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.