Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Web Uygulaması

Batchly

Web Uygulaması Batchly SaaS tabanlı platform, Amazon Web Services (AWS) müşterilerinin maliyetlerini azaltmalarına olanak tanır. Üründeki web uygulaması tasarımı, kullanıcının sayfadan ayrılmadan çeşitli işlevleri tek bir noktadan gerçekleştirmesine olanak sağlaması ve aynı zamanda yöneticilere önemli olan tüm verilerin kuş bakışı görünümünü sunması nedeniyle benzersiz ve çekici. Ürünün web sitesi aracılığıyla sunulmasına da odaklanıldı ve USP'yi ilk 5 saniyede iletmek için tasarlandı. Burada kullanılan renkler canlıdır ve simgeler ve resimler web sitesini etkileşimli hale getirmeye yardımcı olur.

Proje Adı : Batchly, Tasarımcıların adı : Lollypop Design Studio, Müşterinin adı : Batchly.

Batchly Web Uygulaması

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.