Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Güzellik Salonu

Shokrniya

Güzellik Salonu Lüks ve ilham verici bir ortam hedefleyen tasarımcı, aynı zamanda bütün bir yapının parçaları olan, farklı işlevlere sahip ayrı mekanlar üreten İran'ın lüks renklerinden Bej rengi proje fikrini geliştirmek için seçildi. Boşluklar 2 renkte kutu şeklinde görünür.Bu kutular, herhangi bir akustik veya koku alma rahatsızlığı olmaksızın kapalı veya yarı kapalı olmalıdır.Müşteriye özel bir podyum deneyimi için yeterli alan olacaktır.Yeterli aydınlatma, doğru bitki seçimi ve uygun renk tonu kullanımı diğer malzemeler için renkler önemli zorluklardı.

Proje Adı : Shokrniya , Tasarımcıların adı : Kasra Shafieezadeh, Müşterinin adı : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Güzellik Salonu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.