Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Noel Ağacı

A ChristmaSpiral

Noel Ağacı Tasarımcı, yeni formlar ve yeni malzemeler kullanarak klasik bir gelenek sembolü olan Noel ağacını yeniden yorumlamaya çalıştı. Özellikle, aynı zamanda kap ve içeriği haline gelen bir nesnenin geliştirilmesine odaklandı ve açığa çıktığında destek tabanı haline gelen bir kutu-kap tasarladı. Aslında, kullanılmadığında, ağaç silindirik bir ahşap kutu ile çevrelenir ve korunur, bu arada ortaya çıktığında spiral bir şekilde gelişir, tüm uzunluğu boyunca bir ışık huzmesi ile sarılır ve bu tasarım nesnesinin kompozisyonel dikeyliğini arttırır.

Proje Adı : A ChristmaSpiral, Tasarımcıların adı : Francesco Taddei, Müşterinin adı : Francesco Taddei.

A ChristmaSpiral Noel Ağacı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.