Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Elektro Gitar

Eagle

Elektro Gitar Eagle, Streamline ve Organik tasarım felsefelerinden esinlenen yeni bir tasarım dili ile hafif, fütüristik ve heykelsi bir tasarıma dayalı yeni bir elektro gitar konsepti sunuyor. Dengeli oranlar, iç içe geçmiş hacimler ve akış ve hız duygusu ile zarif çizgilerle bütün bir varlıkta birleşen biçim ve işlev. Muhtemelen piyasadaki en hafif elektro gitarlardan biri.

Proje Adı : Eagle, Tasarımcıların adı : David Flores Loredo, Müşterinin adı : David Flores Loredo.

Eagle Elektro Gitar

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.