Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Meet Chuanchuan

Logo Çin'de bir tür Siçuan mutfağı olan Chuanchuan'a daha fazla restoran sunulmaya başlandı. Çoğunun, fantastik yiyeceklerinin çekiciliğini bir şekilde azaltan düzgün veya güzel bir logosu yok. Bununla birlikte, bu logo, çeşitli gıda malzemelerini temsil eden iki temelli grafikten, karelerden ve üçgenlerden oluşur. Bu logonun genel şekli, güveci simgeleyen yuvarlak bir şekle sahiptir. Bu logo, muhtemelen daha fazla müşteri çekebilecek, daha basit, daha kolay anlaşılacak ve daha anlaşılır olacak şekilde tasarlanmıştır.

Proje Adı : Meet Chuanchuan , Tasarımcıların adı : Sitong Liu, Müşterinin adı : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Logo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.