Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tükenmez Kalem

Possibilities

Tükenmez Kalem Fikirleri kağıda dökmenin dokunsal bağlantısını hiçbir şey yenemez. Bu, gurur duyabileceğiniz bir şey olmalıdır. Geleneğe saygı duyan "If "'den Olasılıklar Tükenmez Kalem, yazı yazma sevinciyle yeniden bağlantı kurmak için tüy kaleminden ve dolma kalemden öğeler ödünç alırken, standart bir G2 tükenmez doldurma, modern yazının rahatlığını ve çok yönlülüğünü getirir . Tasarımı, bir ömür boyu sürecek stil, pratiklik ve zevk için geri çekilen bir anti-kurutma kapağı, sıkarak tutuş aktivasyonu, tak-çıkar yeniden doldurma değiştirme ve iki aşamalı cep klipsini sorunsuz bir şekilde bağlamaya odaklanır.

Proje Adı : Possibilities, Tasarımcıların adı : Dave Colliver, Müşterinin adı : If.

Possibilities Tükenmez Kalem

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.