Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat

Sorriso

Saat “Sorriso” saati gülüşünüzü görmekten hoşlanıyor! Bu saate gülümsemelisiniz, sonra gülümsemeniz taranır, diyafram açılır ve saat yüzü size zamanı gösterir. Ellerin üzerine yerleştirilen LCD ekran, diyafram açılır açılmaz size çeşitli resimler gösterir. "Sorriso" nun bir LCD ekran ve bir gülümseme algılayıcı sensör ve bir diyafram kart mekanizması içerdiğini öğrendiğiniz gibi. Bu saatin sloganı "Hayatının her anında mutlu ol".

Proje Adı : Sorriso, Tasarımcıların adı : Mehrdad Khorsandi, Müşterinin adı : Mehr Design.

Sorriso Saat

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.