Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Logo

Vrossis

Logo Tasarımın ana prensibi, besleyici anlamına gelen eski Yunanca Vrossis kelimesinden geldi. Kozmetikler cildi besler, kimyasallar yapmaz. Müşterileri optik olarak her şeyin bitkisel kozmetiklerle ilgili olduğuna ikna etmek için ilk büyük harf V'ye yaprak eklenmiştir. Büyük harf V'de gözü daha fazla uyaran bir şeye dönüştürme yapılmalıdır. Böylece "kral arının tacı" bir V şekline dönüştü. Serinin altını çizmek için farklı renkler kullanılmıştır. Nemlendirici vb. İçin mavi renk.

Proje Adı : Vrossis, Tasarımcıların adı : Vrossis, Müşterinin adı : Vrossis.

Vrossis Logo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.