Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şeker Paketleme

5 Principles

Şeker Paketleme 5 İlke, bir bükülme ile bir dizi komik ve sıra dışı şeker ambalajıdır. Modern pop kültürünün kendisinden, özellikle internet pop kültüründen ve internet memlerinden kaynaklanıyor. Her paket tasarımı, basit bir tanınabilir karakter içerir, insanların ilişki kurabileceği (Kaslı Adam, Kedi, Aşıklar vb.) Ve onun hakkında 5 kısa ilham verici veya komik alıntılar (dolayısıyla adı - 5 İlke). Çoğu alıntıda bazı popüler kültürel referanslar da vardır. Üretimde basit, ancak görsel olarak benzersiz ambalaj ve seri olarak genişletilmesi kolaydır

Proje Adı : 5 Principles, Tasarımcıların adı : Anton Shlyonkin, Müşterinin adı : Tasty Help.

5 Principles Şeker Paketleme

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.