Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çalışma Masası

Timbiriche

Çalışma Masası Tasarım, çağdaş insanın sürekli değişen yaşamını, kayan, kaldıran veya yerleştirilen tahta parçalarının yokluğuna veya varlığına uygun tek bir yüzeye sahip çok değerlikli ve yaratıcı bir alanda yansıtmaya çalışıyor, nesneleri organize etmek için sonsuz olanaklar sunuyor. bir çalışma alanında, özel oluşturulmuş mekanlarda kalıcılığı sağlayan ve her anın ihtiyaçlarına cevap veren. Tasarımcılar, işyerine eğlenceli bir alan sağlayan kişisel hareketli noktaların matrisini yeniden şekillendiren geleneksel timbiriche oyunundan ilham alıyorlar.

Proje Adı : Timbiriche, Tasarımcıların adı : Andrea Cecilia Alcocer Carrillo, Müşterinin adı : LAAR.

Timbiriche Çalışma Masası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.