Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kitaplık

More Is Different

Kitaplık Hammadde kullanımını azaltan bir kitaplık önerme arzusundan tasarlanan More is Different (MID), marangozluğun atalarından kalma bilgisini çağdaş tasarımla birleştirir ve birleştirir. Yves-Marie Geffroy, kitaplığın kullanım şekline yeni bir anlam getiriyor. Ne işlev, ne estetik, ne direnç ne de sürdürülebilirlikten ödün vermeyen konsept, bu zamansız tasarım ve beklenmedik deneyde bulunabilir.

Proje Adı : More Is Different, Tasarımcıların adı : yves-marie Geffroy, Müşterinin adı : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different Kitaplık

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.