Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Üniversite Iç Tasarımı

TED University

Üniversite Iç Tasarımı Modern bir tasarım anlayışıyla tasarlanan TED Üniversitesi mekanları, TED kurumunun ilerici ve çağdaş yönünü yansıtıyor. Modern ve Hammaddeler, teknolojik altyapı ve aydınlatma ile birleştirilir. Bu noktada daha önce yaşanmamış uzay konvansiyonları ortaya konuyor. Üniversite alanları için yeni bir vizyon yaratıldı.

Proje Adı : TED University, Tasarımcıların adı : Craft312 Studio, Müşterinin adı : Craft312 studio.

TED University Üniversite Iç Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.