Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Su Analizörü

OFi

Su Analizörü Ofi ile "Akıllı Yüzen Nesne" için havuzun uzaktan yönetimi çocuk oyuncağı! Bu eksiksiz sistem, su parametrelerinin sürekli izlenmesine ve ayrıca bir anormallik tespit edilir edilmez otomatik olarak uyarılmasına ve gerçekleştirilecek bakım eylemlerine ilişkin tavsiyelere erişilmesine olanak tanır. Maksimum konfor için, Akıllı Telefon uygulaması tüm verilere her an bakmanıza izin verir. Ofi, çeşitli parametreleri sürekli olarak ölçen problarla donatılmıştır: pH, tuz ... Ve 3 renkli LED'i, sahibinin yüzme havuzunun durumunu bir bakışta bilmesini sağlar.

Proje Adı : OFi , Tasarımcıların adı : Frédéric Clermont, Müşterinin adı : Asamgo.

OFi  Su Analizörü

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.