Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncak

Mini Mech

Oyuncak Modüler yapıların esnek doğasından ilham alan Mini Mech, karmaşık sistemlere monte edilebilen şeffaf bloklardan oluşan bir koleksiyondur. Her blok bir mekanik ünite içerir. Kaplinlerin ve manyetik konektörlerin evrensel tasarımı sayesinde, sonsuz çeşitlilikte kombinasyon yapılabilir. Bu tasarım aynı zamanda hem eğitim hem de rekreasyon amaçlıdır. Yaratma gücünü geliştirmeyi amaçlar ve genç mühendislerin sistemdeki her bir birimin gerçek mekanizmasını tek tek ve toplu olarak görmelerini sağlar.

Proje Adı : Mini Mech, Tasarımcıların adı : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Müşterinin adı : Singoo Design Group.

Mini Mech Oyuncak

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.