Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Maske

Billy Julie

Maske Bu tasarım, mikro ifadeden ilham almıştır. Tasarımcı, Billy ve Julie'yi iki tür çoklu kişilik için seçer. Karmaşık elemanlar, bölümlere sahip dolaşık bir eğriye dayalı olarak, merdiven benzeri bir geometrinin yönelimlerinin parametrik ayarlanmasıyla oluşturulur. Arayüz ve tercüman olarak bu maske, insanların kendi vicdanlarını incelemelerini sağlamak için oluşturulmuştur.

Proje Adı : Billy Julie, Tasarımcıların adı : Naai-Jung Shih, Müşterinin adı : Naai-Jung Shih.

Billy Julie Maske

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.