Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Karma Kullanımlı Bina

GAIA

Karma Kullanımlı Bina Gaia, bir metro durağı, büyük bir alışveriş merkezi ve şehrin en önemli kent parkını içeren yeni önerilen bir hükümet binasının yakınında yer almaktadır. Karma kullanımlı bina, heykelsi hareketi ile ofis sakinleri ve konut alanları için yaratıcı bir çekicilik görevi görüyor. Bu, şehir ve bina arasında değiştirilmiş bir sinerji gerektirir. Çeşitli programlama, gün boyunca yerel dokuyu aktif bir şekilde birleştirerek, kaçınılmaz olarak yakında bir sıcak nokta olacak şey için bir katalizör haline geliyor.

Proje Adı : GAIA, Tasarımcıların adı : Uribe Schwarzkopf and LA Arquitectos, Müşterinin adı : Leppanen + Anker Arquitectos.

GAIA Karma Kullanımlı Bina

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.