Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kurumsal Kimlik

Yanolja

Kurumsal Kimlik Yanolja, Seul merkezli 1 numaralı seyahat bilgi platformudur ve Kore dilinde "Hey, Hadi oynayalım" anlamına gelir. Logo, basit ve pratik izlenimi ifade etmek için san-serif yazı tipiyle tasarlanmıştır. Küçük harfleri kullanarak, kalın büyük harfe kıyasla eğlenceli ve ritmik bir görüntü sağlayabilir. Her harf arasındaki boşluk, optik yanılsamayı önlemek için zarif bir şekilde revize edildi ve küçük logo boyutunda bile okunabilirliği artırdı. Canlı ve parlak neon renkleri dikkatlice seçtik ve son derece eğlenceli ve çarpıcı görüntüler sunmak için tamamlayıcı kombinasyonlar kullandık.

Proje Adı : Yanolja, Tasarımcıların adı : Kiwon Lee, Müşterinin adı : Yanolja.

Yanolja Kurumsal Kimlik

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.